Semih Yalçın : İP’in ucu, Pensilvanya cambazının boğazındaki tasmaya bağlıdır.Tasmayı kavrayan el ise…

1 dakikada okuyabilirsiniz


118
118

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Edip Semih Yalçın Twitter hesabı üzerinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın

Açıklama şu şekilde:

İP’in müdiresi yine bugün İpe sapa gelmez açıklamalar yapmış. “Denize düşen yılana sarılır.” misali meyus ve münkesir olarak siyaset okyanusuna düşen CHP’liler gibi can simidi niyetine suyun öte yakasındaki FETÖ’nün İP’ine ve Kandil’in eşik bekçiliğine soyunmuş.

İP’in ucu, Pensilvanya cambazının boğazındaki tasmaya bağlıdır. Tasmayı kavrayan el ise Washington’da oturmaktadır. Okyanus ötesinden gelen talimatla “müdirenin” arkasında İP gibi dizilenler arasında mebzul miktarda kripto FETÖ’cü, kripto HDP’li bulunmaktadır.

Azımsanmayacak sayıdaki HDP sevdalıları hâlâ Zillet-İllet ittifakının arasındadır. Bunlar bir kenarda oturup Türkiye’nin büyük bir felaketin eşiğinden dönmesinin nedametini yaşamayıp fitnenin İP’ine sarılmışlardır.

“Iğdır’ ve Ahlat’ta aday çıkarmıyoruz” diyerek Cumhur İttifakının yolunu açtığını iddia eden İP müdiresi yalan söylemektedir. Müdirenin asıl ve gizli amacı bu bölgelerde aday çıkarmayarak HDP’ye hizmet etmek ve kazanmalarını sağlamaktır.

Öteden beri MHP içinde fitne çıkarma çabasında olanların zillet ittifakı üzerinden İP’in başındaki hanıma oynadığını bilmeyen kalmamıştır.

Şimdi siyaset kumarında bütün paralar bu hanıma basılmıştır. 15 Temmuz’dan sonraki operasyonlardan arta kalanların büyük kısmı, aradığı siyasi çatıyı İP’te bulmuştur. Görüldüğü gibi Zillet-İllet ittifakının yine hedefinde MHP vardır.

Çünkü maşeri vicdanı temsil eden MHP; politikada ve toplumsal alanda köklü, aşındırılamayan bir direnç noktası; fethedilemeyen bir kale mevkiindedir.

Bütün bunlar; Batı’nın Türkiye’ye yönelik hesapları önünde çetin bir engel olan MHP’nin zayıflatılmasını, mümkünse parçalanmasını gerektirmektedir.

Bu bağlamda Meral Akşener ve etrafına çevrelenenlerin; MHP’ye darbe vurmak için bir vasıta, bulunduğu konumdan uzaklaştırmak için manivela olarak kullanılabileceği düşünülmüştür. Ancak bu gayretlerin getireceği bir fayda yoktur.

Göle maya çalmak beyhudedir. Ahlaki zaaflar üzerine kurulan binanın ayakta durması mümkün değildir. Derme çatma bir çatının, ilk fırtınada yıkılması mukadderdir. Tavşan av yapamayacak, kedi kişneyemeyecektir.


Bu içeriği beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin!

118
118

Yapılan yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne tür bir içerik oluşturacaksın?
Test Oluştur
Soru serileri ve onlara uygun cevaplar oluştur.
Testler (Doğru/Yanlış)
Doğru/Yanlış seçenekli test oluştur
Anket
Anket oluştur
Yazı
Destekleyici görseller ile bir yazı oluştur
Listele
İçeriğini Sıralayarak Oluştur
Video
Video paylaşım sitelerinden klipler yükle
Ses, Müzik
Ses dosyası yükle
Resim
Fotoğraf yükle