Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ‘Yılın Fotoğrafları’nı oyladı.

2 dakikada okuyabilirsiniz


74
499 , 74

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, Anadolu Ajansının “Yılın Fotoğrafları 2018” oylamasına katıldı.

Devlet Bahçeli, parti genel merkezimizdeki makamında, AA foto muhabirlerinin, yurt içi ve dışında çektiği fotoğraflar hakkında bilgi alarak, “haber”, “yaşam” ve “spor” kategorilerinde oylamaya sunulan kareleri inceledi.

Lider, “haber” kategorisinde, Ali Jadallah’ın, Gazze’nin Şucaiyye Mahallesi doğusunda İsrail sınırında toplanan Filistinlilerin düzenlediği “Hazırlık ve Uyarı Cuması” gösterisine katılan engelli bir vatandaşın yer aldığı, “Direnişe ‘engel’ yok” fotoğrafına oy verdi. 

2Genel Başkanımız aynı kategoride, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) Afrin ilçe merkezini tümüyle ele geçirmesinin ardından, Türk askerinin ilçe merkezindeki hükümet binasına çektiği bayrağın gösterildiği Halil Fidan imzalı “Türk Bayrağı Afrin’de” adlı fotoğraf ile Hakkari’nin Irak sınırındaki Şemdinli ilçesinin Balkaya dağlarında vatan savunmasındaki Mehmetçiğin iftarının yer aldığı Özkan Bilgin imzalı “Mehmetçikten ilk iftar” adlı fotoğrafı seçti. 

“Türk Bayrağı Afrin’de
“Mehmetçikten ilk iftar”

“Yaşam” kategorisinde Lider, Burak Milli’nin, yerli insansız hava aracının Suriye’nin Afrin bölgesinde uçarken dolunayla birlikte objektife takılan “Dolunay ve yerli İHA” adlı fotoğrafını seçerken, bu kategoride ayrıca Emrah Yorulmaz’ın “İstanbul’da dolunay” isimli fotoğrafı için de oy kullandı.

“İstanbul’da dolunay”
“Dolunay ve yerli İHA”

Genel Başkanımız, “spor” kategorisinde ise Burak Akbulut’un İspanya’nın başkenti Madrid’de çektiği “Karatenin Sultanları” fotoğrafı ile Ali Atmaca’nın “3. Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği”nde çektiği “Ata sporu” fotoğrafına oy verdi. 

“Ata sporu”
“Karatenin Sultanları”
Bu içeriği beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin!

74
499 , 74

Yapılan yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ne tür bir içerik oluşturacaksın?
Test Oluştur
Soru serileri ve onlara uygun cevaplar oluştur.
Testler (Doğru/Yanlış)
Doğru/Yanlış seçenekli test oluştur
Anket
Anket oluştur
Yazı
Destekleyici görseller ile bir yazı oluştur
Listele
İçeriğini Sıralayarak Oluştur
Video
Video paylaşım sitelerinden klipler yükle
Ses, Müzik
Ses dosyası yükle
Resim
Fotoğraf yükle