Birol Gür : Türk milliyetçileri, provokasyon çağrısına kulak asmayacak doğru bildiği Hak ve Hakikat yolundan ayrılmayacaktır.

2 dakikada okuyabilirsiniz


138
728 , 138

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Birol Gür kişisel sosyal medya hesabından ve MHP İstanbul İl Başkanlığı hesabı üzerinden, kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir yazı paylaştı. Birol Gür açıklamasında, “Türk milliyetçileri bu bayağı davranışa ve provokasyon çağrısına kulak asmayacak doğru bildiği Hak ve Hakikat yolundan ayrılmayacaktır.” dedi.

MHP İstanbul İl Başkanı Bİrol Gür
MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür
Açıklama şu şekilde;

MHP Türk İslam Ahlakı çerçevesinde şekillendirdiği Ülkü dünyasından, Türk milletinin tarihi derinliğinin zenginliğinden Kızıl Elma Ülküsüne geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Bu zenginliği idrak edemeyenlerin bu yürüyüşümüze ket vurmaya çalıştıklarına yıllar içinde çokça şahit olduk.

Bunlar kimi zaman dışarıdan kimi zaman bizden görünüp bizimle Ülkü ruhunu paylaşamayan muhteris kılıklılar olmuştur.

Son zamanlarda bu muhteris kılıklı karakterler içimizdeki truva atının izinden yola düşerek Türk milliyetçiliğinin gönül birlikteliğinden ayrılarak İP’e sarılmayı tercih etmişlerdir.

Bu günlerde sallanan ip’i tutma adına mazisinde kan, gözyaşı ve can bedeli olan MHP ve O’nun saygıdeğer Lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’e boyundan büyük hayasızca saldırıda bulunmuş bu truva atı sosyal medyadan Türk kadınına yakışmayacak bir hal içinde demokratik protesto hakkını kullanan bir gruba bayağı davranışlarını, provokasyona açık davetini kamuoyu ile paylaşmıştır.

Bu truva atı, bilmelidir ki Türk milliyetçileri bu bayağı davranışa ve provokasyon çağrısına kulak asmayacak doğru bildiği Hak ve Hakikat yolundan ayrılmayacaktır.

Bu minvalde dün sözde millet ittifakının diğer bir paydaşı Chp’nin İstanbul İl Başkanı “tarihte bugün ermeni soykırımı başladı katledilen ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz” diyerek devlete düşmanlığını, “insanlık tarihi kadın ile başlar insanlık kadına yapılanlarla kaybeder demiş sakine cansız ve insanlık kaybetti ” diyerek terör ve terörist seviciliğini, eşinin domuz eti yiyen resmini sosyal medyadan paylaşarak Türk milletinin değerlerine ne kadar yabancı olduğunu gözler önüne seren bu hanımefendi yoldaşına sahip çıkmak için üslupsuz bir dil ve haddi olmayan tehditkar cümleler kullanmıştır.

Bu hanımefendi bilmelidir ki bu dil, dil değildir. Chp-ip iş birliği gerçeği tarafımızca bilinmekte olup ortak paydalarının MHP düşmanlığı olduğu bir kez daha gün yüzüne çıkmıştır.

Aziz milletimizin, bu ortak düşmanlığa demokratik hukuk zemininde ve Mart 2019 yılında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde sandıkta gerekli cevabı vereceğine samimiyetle inancımız tamdır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Birol GÜR
İl Başkanı

 Bu içeriği beğendiysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin!

138
728 , 138

Yapılan yorum sayısı 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ne tür bir içerik oluşturacaksın?
Test Oluştur
Soru serileri ve onlara uygun cevaplar oluştur.
Testler (Doğru/Yanlış)
Doğru/Yanlış seçenekli test oluştur
Anket
Anket oluştur
Yazı
Destekleyici görseller ile bir yazı oluştur
Listele
İçeriğini Sıralayarak Oluştur
Video
Video paylaşım sitelerinden klipler yükle
Ses, Müzik
Ses dosyası yükle
Resim
Fotoğraf yükle